Šalôčkári

Obchod

Bezpečná platba

Platba kartou:

eCard je platobná brána prevádzkovaná Všeobecnou úverovou bankou, ktorá umožňuje platiť zákazníkom internetového obchodu prostredníctvom platobných kariet.
CardPay je platobná brána prevádzkovaná Tatra bankou, ktorá umožňuje platiť zákazníkom internetového obchodu prostredníctvom platobných kariet.

Výhody platby kartou garantované bankou:

– prijímanie platobných kariet Visa, Visa Electron, VPay, Maestro, Mastercard a prostredníctvom Apple Pay
– bezpečnosť na báze štandardov 3D Secure – MasterCard SecureCode™ a Verified by VISA
– 24/7/365 risk monitoring transakcií bankou
– on-line prehliadač transakcií 
– opakované platby napr. pri predplatných službách

Ako to funguje?

Svoj nákup môžete zaplatiť platobnou kartou alebo pokiaľ využívate internetbanking – prostredníctvom platobnej brány pre bankové prevody.
Platba tak prebehne ihneď pri objednávke a s okamžitým potvrdením o zaplatení. My sa ihneď dozvieme, že bola platba zrealizovaná a môžeme obratom expedovať tovar alebo poskytnúť službu.

Citlivé vstupné údaje, ktoré zadávate do systému internetového bankovníctva, sú chránené platobnou bránou Vašej banky a nikto iný ako Vy a banka ich neuvidí.

Pri platbe kartou: Po dokončení objednávky sa dostanete do aplikácie, kde zadáte požadované údaje a platbu len potvrdíte.

Pri platbe cez Internet banking: Po dokončení objednávky budete presmerovaní do svojho internetového bankovníctva, kde jednoducho schválite príkaz na úhradu, v prípade potreby počkáte na pokyny platobnej brány.

Zaregistrovať sa

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.