Šalôčkári

Firma Barzzuz s.r.o. vznikla za účelom vrátiť na Slovensko kvalitnú, čerstvo upraženú gurmánsku kávu. Priemyselná výroba naučila našich starých rodičov kupovať praženú kávu, našich rodičov mletú kávu a nás sa snažia presvedčiť, že vrcholom chuti je rozpustná káva.

O spoločnosti BARZZUZ s.r.o.

Filozofiou spoločnosti BARZZUZ s.r.o. je dodávať zákazníkom najkvalitnejšiu a hlavne čerstvú kávu. Čerstvá káva je základným faktorom pre prípravu skutočne dobrej šálky kávy. Naša spoločnosť je priamym dovozcom najkvalitnejších zelených káv zo všetkých kútov sveta. Dovážame len najvyššie triedy v zmysle klasifikácii jednotlivých vývozcov zelených káv (AA, AB, SHB, supremo, grade 1 a 2, 19, 18/17…), nazývané aj špeciality alebo gourmet coffee.

Sortiment spoločnosti BARZZUZ s.r.o. tvoria plantážne kávy a kávové zmesi BARZZUZ. Ponúkame len 100 % Arabicu. Taktiež ponúkame špeciálny bezkofeínový blend zo 100 % arabiky, a pri odbere nad 10 kg mesačne, v prípade Vášho záujmu, sme schopní pre Vašu prevádzku pripraviť originálny blend podľa Vašich predstáv.

Praženie kávy Barzzuz

Kávu pražíme v našej pražiarni tradičnou technológiou na bubnovom pražiacom stroji. Proces má formu tradičnej manufaktúry. Samotnému praženiu predchádza prvé ručné triedenie nevhodných zŕn a po pražení nasleduje ďalšie ručné triedenie pre selekciu prípadných nedopražených, alebo prepražených zŕn, ktoré by mohli narušiť harmóniu výslednej chute.

Sortiment kávy Barzzuz

Nakoľko len kvalitná arabika (cofea arabica) poskytuje pravý gurmánsky zážitok z kávy, ponúkame široký sortiment kvalitnej arabiky zo všetkých kontinentov, na ktorých sa pestuje káva. Z našej ponuky si vyberie skutočne každý.

Pre tých, ktorý uprednostňujú blendy pre vyváženie jednotlivých chutí sme zasa pripravili starostlivo namiešané, kávové blendy. Nakoľko každá káva vyžaduje iný čas praženia, aby sa dosiahla jej najvyššia kvalita, každá zložka blendu je pražená zvlášť. Miešanie jednotlivých zložiek prebieha až po ich upražení.

Niektorí ľudia zo zdravotných dôvodov nemôžu užívať kofeín, ale pôžitku z kávy sa nechcú vzdať. Pre tých sme pripravili špeciálny bezkofeínový blend. Chuťovo je na nerozoznanie od kávy z kofeínom

Zaregistrovať sa

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.